top of page

Polityka Prywatności

Animus Learning School AS - org nr. 922014965.

Selma Ellefsens vei 6, 0581 Oslo.

Animus Learning School prowadzi kursy norweskiego stacjonarnie lub online. Nauka norweskiego odbywa sie w naszej siedziebie na Økern lub w wybranej lokalizacji dostosowanej do potrzeb klienta. 

Poprzez wypełnienie formularzy subskrypcji, kontakt ogólnego lub zapis na kurs, udostępniają Państwo swoje informacje podstawowe takie jak godność, adres, telefon, email itp. Informacje te są tylko używane w celu zapisu na kurs lub publikacji newsletteru związanego z nasza strona.

Wchodząc na nasza stronę rejestrujemy również Państwa IP w celu określenia lokalizacji w celach marketingowych.

Używamy Google Analytics, w celu zbierania informacji statystycznych, takich jak spędzony czas na stronie, odwiedziny kolejnych witryn na naszej stronie. Używamy tych danych w celu polepszenia naszej strony internetowej.

Jak się komunikujemy z naszymi użytkownikami?

Możemy skontaktować się z tobą, aby powiadomić Cię w sprawie Twojego konta, rozwiązać problemy z twoim kontem, rozwiązać spór, pobrać należne opłaty lub należne pieniądze, zbadać twoje opinie za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, wysłać aktualizacje dotyczące naszej firmy lub w inny sposób w celu skontaktowania się z tobą w celu wyegzekwowania naszej umowy użytkownika, obowiązujących przepisów krajowych oraz wszelkich umów, które możemy mieć z tobą. W tych celach możemy kontaktować się z tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.

Ogólne informacja na temat polityki prywatności i cookies:

Nasza firma jest hostowana na platformie wix.com. Platforma internetowa jest udostępniana nam, to pozwala nam sprzedawać ci nasze produkty i usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych wix.com, baz danych i ogólnych aplikacji wix. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą ogniową.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich oferowane przez wix.com i używane przez naszą firmę są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS zarządzanymi przez Radę Standardów Bezpieczeństwa PCI, która jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie informacji o kartach kredytowych przez nasz sklep i jego dostawców usług.

Jakie informacje Państwo zbierają przez stronę?

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do łączenia komputera z Internetem; informacje na temat twojego profilu na naszej stronie, czyli zaloguj się; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu oraz historia zakupów. Możemy używać narzędzi programowych do mierzenia i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasu odpowiedzi strony, długości wizyt na niektórych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do przeglądania stron poza stroną. Zbieramy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, komunikację); szczegóły płatności (w tym informacje o karcie kredytowej), komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

Aktualizacja danych na stronie:

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia wejdą w życie natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy cię tutaj, że została ona zaktualizowana, abyś był świadomy, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i / lub ujawniamy to.

Co mam zrobic jezeli nie chce aby moje dane byly przetwarzane?

Prosimy o kontakt w celu realizacji tego dzialania. 

Jezeli maja Pantstwo inne pytania, prosimy o kontakt.

bottom of page